úterý 14. prosince 2010
Lituju...:/
No...já dneska měl kytaru a nešel jsem do školy..takže jsem se dozvěděl, že Téra je nemocná :/ :P Takže Terko rychle se koukej uzdravit, ok ? :D :PP Prostě musíme zase brzo ven...:D Takže makám makám ! ;)*
čtvrtek 9. prosince 2010
Nová Láska :)*
:) Tak...a máme tu můj nový blog...:) Lidi...snažím se, aby to bylo ok ! :D A když řeknu nová láska, tak nemyslim rovnou holku !
Oki...teď sem budu chodit asi často....jo a děkas Terce M. za přidání a Terce R. za pomoc s novim blogem ;) :D
Oki...teď sem budu chodit asi často....jo a děkas Terce M. za přidání a Terce R. za pomoc s novim blogem ;) :D
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)