úterý 14. prosince 2010

Lituju...:/

No...já dneska měl kytaru a nešel jsem do školy..takže jsem se dozvěděl, že Téra je nemocná :/ :P Takže Terko rychle se koukej uzdravit, ok ? :D :PP Prostě musíme zase brzo ven...:D Takže makám makám ! ;)*

1 komentář: